Студенти Луцького НТУ серед призерів зимового Чемпіонату України з легкоатлетичних метань

Вперше в історії Луцького НТУ відбувся триденний зимовий Чемпіонат України серед дорослих, молоді, юніорів і юнаків з легкоатлетичних метань. Змагання проводилися з 23 по 25 лютого на базі метального сектора ЛНТУ.

Раніше зимовий чемпіонат України проводився в місті Мукачево, але керівництво ЛНТУ взяло ініціативу у свої руки та провело змагання у рідному Луцьку. Варто зазначити, що на чемпіонат з‘їхалися тренери та спортсмени зі всієї України.

Серед них є відомі метальники і метальниці, які не перший рік представляють нашу державу на міжнародній арені, зокрема:

Гацько Ганна - майстер спорту міжнародного класу з метання спису; Нестеренко Микита - майстер спорту з метання диску; Іваненко Валерія - майстер спорту з метання молота.

Серед призерів змагань можна побачити імена студентів нашого університету, що не дивно, бо на базі ЛНТУ працює заслужений тренер України - Сахарук Володимир Іванович. Він має групу метальників і метальниць спису, яка складається з сімох спортсменів та входить до збірної команди Волинської області.

Серед них: Троцюк Максим завоював срібну медаль в категорії юнаків (U20) з результатом 59,10. Кухарчук Тарас (кафедра фізичної культури, спорту та здоров’я) - срібна медаль в категорії молодь (U23) з результатом 50,09. Також Наумлюк Роман зайняв 4 місце (U23) з результатом (47,53), Клімович Максим (кафедра фізичної культури, спорту та здоров’я) - 6 місце (U20) з результатом 51,71.

Цікаво зазначити, що у групі тренуються троє дівчат, які вперше у своєму житті виступали на Чемпіонаті України з легкоатлетичних метань.

Тож, Туревич Анастасія посіла 9 місце серед юніорок (U20) з результатом 24.40, Біда Андріана - 10 місце (U20) з результатом 22,20 та Петрук Адріана - 11 місце (U20) з результатом 20.32.

Не зважаючи на погодні умови, зимовий Чемпіонат України з легкоатлетичних метань серед дорослих, молоді, юніорів і юнаків провели на високому рівні та дали змогу продемонструвати високі спортивні результати.

Кафедра фізичної культури, спорту та здоровя