Студенти напряму підготовки «Фінанси та кредит» –
переможці ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади
зі спеціальності «Фінанси і кредит»

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 23.12.2014 р. №156 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2014/2015 навчальному році», 1-3 квітня 2015 року на базі Тернопільського національного економічного університету було проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фінанси та кредит», участь у якому взяли студенти ІV курсу факультету обліку та фінансів Луцького НТУ напряму підготовки «Фінанси і кредит» Ірина Іванова та Володимир Лех.

Конкурсні завдання олімпіади включали теоретичні, практичні та тестові завдання з нормативних дисциплін освітньо-професійної програми підготовки фахівця з фінансів та кредиту. Зокрема, виконання завдань відбувалось у 2 етапи: 1-ий етап передбачав виконання трьох розгорнутих теоретичних питань та трьох практичних завдань, 2-ий – розв’язання 50-ти тестових завдань. Зміст теоретичних конкурсних завдань був націлений на бачення студентами шляхів вирішення економічних проблем як на державному, так і регіональному рівнях. А зміст практичних завдань передбачав прийняття ними окремого рішення чи вирішення будь-якої практичної ситуації з подальшим обґрунтуванням своєї думки.

У ході виконання конкурсних завдань студенти напряму підготовки «Фінанси і кредит» показали високий рівень теоретичної та практичної підготовки і за результатами оцінювання Володимир Лех був нагороджений дипломом ІІІ ступеня, а Ірина Іванова – грамотою за зайняте ІV місце.

Колектив факультету обліку та фінансів щиро вітає студентів з перемогою і бажає їм натхнення та подальших успіхів у навчанні. Нехай ця перемога буде лише початком здобутків на науковій та життєвій ниві!

Ірина Олександренко,
доцент кафедри фінансів