Студенти-обліковці стали учасниками online-конференції

Вдосконалення практичних навиків за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування» є реальним і під час карантину. Так, 27 квітня за ініціативи кураторів Ткачук І.М. та Нужної О.А., студенти груп ОПС-21 та ОП-41 стали учасниками online-конференції «Що (не)можна робити у травні: зарплата, ФОП, податки, оренда, інтернет-торгівля» від команди 7eminar.com.

Спікерами online-конференції виступили провідні лектори України з актуальними питаннями щодо обліку і оподаткування:

1. Вікторія Величко (сертифікований тренер, практикуючий консультант з питань оподаткування) – ПДВ: податкові капкани весняного карантину.

2. Тимур Алієв (консультант з питань бухгалтерського обліку та оподаткування) – Працювати (не)можливо звільнити.

3. Ірина Губіна (головний редактор 7eminar.com, експерт з податкового та бухгалтерського обліку) – Інтернет-торгівля як працюючий бізнес: розрахунки, доставка, РРО і не тільки.

4. Мар’яна Кавин (податковий консультант CAP/СІРА, АССА DipIFR, IFA) – ФОПівські ЄСВ і ЄП: порахувати та сплатити вчасно.

5. Олександр Смирнов (адвокат, податковий консультант) – Платити / не платити орендну плату і податки. Ризики та відповідальність

6. Тетяна Мойсеєнко (шеф-редактор 7eminar.com, експерт з трудового та кадрового обліку) – Зарплата, відпускні, допомоги: всі варіанти можливі.

Усі учасники online-конференції отримали у подарунок практичні довідники (30 сучасних роз’яснень держорганів про трудове законодавство, Таблиця сучасних штрафів по РРО у 2020 році, 50 актуальних листів-роз’яснень з ПДВ), які стануть прекрасними помічниками для студентів в частині закріплення навчального матеріалу, а також у практичній роботі. А сертифікат учасника online-конференції став для студентів підкріпленням отриманих нових знань!

Ірина Ткачук

доцент кафедри обліку і аудиту