Студенти спеціальності Комп’ютерна інженерія ЛНТУ відвідали промислові підприємства Луцька

30 березня 2021 року з метою ознайомлення з базами проведення переддипломної практики студенти спеціальності Комп’ютерна інженерія Луцького НТУ відвідали промислові підприємства міста Луцька.

ТОВ «МОДЕРН-ЕКСПО»

ТОВ «MINT-INNOVATIONS»

Генеральний директор «MINT-INNOVATIONS» Коменда Тарас Іванович провів екскурсію для ознайомлення з роботою підприємства. MINT проводить дослідження у сферах штучного інтелекту, робототехніки, BigData та інтернету речей. Фірма займається розробкою власних комплексних інтелектуальних рішень, серед яких каси самообслуговування, cенсорні дисплеї, електронні цінники, протикрадіжні рішення. Зазначив, що в цій компанії працюють випускники Луцького НТУ спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія», що підтверджує необхідність спеціалістів в даній галузі.

ТОВ «ТЕРІХЕМ ТЕРВАКОСКІ»

На основі проведених зустрічей підписані договори про співпрацю між Луцьким НТУ та підприємствами «МОДЕРН-ЕКСПО», «MINT-INNOVATIONS» та «ТЕРІХЕМ ТЕРВАКОСКІ».

Ніна Здолбіцька, кафедра КІ та КБ