Студенти-туристи Луцького НТУ – у Музеї історії Луцького братства

Поглиблення практичних навичок екскурсійної діяльності – один із пріоритетів під час підготовки студентів спеціальності «Туризм».

Так, 2 березня 2021 року студенти 1 курсу спеціальності 241 «Туризм» у рамках навчальної дисципліни «Організація екскурсійної діяльності» на чолі з доцентом кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Оксаною Громик відвідали лекцію-екскурсію у Музеї історії Луцького братства з нагоди 150-ї річниці народження Лесі Українки.

Відвідувачів зустріла завідувач музею Олена Бірюліна  та поділилася цікавими фактами про Петра Антоновича Косача та його родину під час проживання у Луцьку. Екскурсовод повідомила, що батько Лесі Українки - Петро Косач, у свій час був членом відновленого Луцького братства.

В музеї представлено унікальний документ (експонувався тільки в межах лекторію) – оригінал «Свідоцтва про приписку до призовної дільниці» 1884 року із власноручним підписом Петра Косача. Студенти не лише одержали поглиблені знання з історії нашого краю, а й отримали навички формування професійних компетентностей зі спеціальності. Юні екскурсоводи вчилися організовувати заходи, спостерігали за роботою музейного науковця. В університетській аудиторії відбудеться подальший  аналіз та обговорення заходу.

Щиро дякуємо завідувачці музею Олені Бірюліній за гостинність і професіоналізм!

«Ідея проведення практичного заняття виникла несподівано, але враження від екскурсії та спілкування з екскурсоводом незабутні, ми здійснили цікаву і пізнавальну подорож у минуле нашого краю», – зазначають студенти.

Юлія  Голодевич, ст. гр. Тр-11,

Оксана Громик,  доцент  кафедри туризму та готельно-ресторанної справи