У перший четвер жовтня студенти-журналісти Луцького національного технічного університету мали можливість відвідати воркшоп, присвячений формуванню Soft Skills — м’яких навичок, які є важливими для ефективної взаємодії в соціумі.

ВоркшопВоркшопВоркшоп

Спікером заходу виступив Демʼян Петрик, заступник виконавчого директора ГО «Молодіжна платформа», громадський діяч та випускник нашого університету.

ВоркшопВоркшоп

На учасників чекав цікавий та мотивуючий захід, під час якого вони ознайомилися з сучасними підходами до розвитку лідерських якостей, креативного мислення, командної роботи та ефективної комунікації.

ВоркшопВоркшопВоркшоп

Студенти поділилися на чотири команди, взяли участь у захопливій грі, змагалися у фінансових питаннях та вчилися налагоджувати комунікацію з командою-суперником. Відомо, що добре розвинені м’які навички суттєво впливають на кар’єрний успіх фахівців, адже вони сприяють адаптації, самоорганізації та оптимізації робочих процесів.

ВоркшопВоркшоп

На завершення воркшопу, студенти висловили вдячність спікеру аплодисментами за цікаву та змістовну зустріч, а також за нові знання, які отримали під час заходу.

Воркшоп

Дарія Гузич

ст.гр. ЖМК-11,

Людмила Мялковська