Студрада ФАБД закликає приєднуватися до команди активних та креативних

Завдяки онлайн-формату,  до якого ми так звикли, відбулася зустріч представників Студради ФАБД та студентів факультету. Долучилися до знайомства близько 30 небайдужих студентів, а  допомогла в організації заходу доцент кафедри БЦІ Світлана Ротко.

Знайомились, обговорювали різні теми, відповідали на запитання та звітували перед присутніми про виконану роботу.

Перше, на що члени Студради звернули увагу учасників зустрічі, був «Статут Луцького національного технічного університету», в якому йдеться про функції та права Студради, а саме:

-участь в управлінні університетом;

-допомога у вирішенні конфліктних ситуацій, що виникають між студентами, а також між студентами та викладачами;

-реалізація різних заходів (наукових, культурно-масових, спортивних) та залучення студентів до освітнього процесу;

-участь у роботі стипендіальних комісій.

Друга частина зустрічі – відповіді на популярні запитання від студентів, такі як: «Що таке Студрада?», «Для чого створена?», «Як потрапити до неї?»  і т.д. На ці та інші питання ми відповіли, що Студрада для всіх і кожного! Вона об`єднує студентів різних спеціальностей, які спільно проводять вільний час, як в стінах університету, так і за його межами. Створена, насамперед, для підтримки студентства та захисту їхніх прав!

Потрапити в нашу команду дуже просто, потрібно лише заповнити анкету на сайті Луцького НТУ та брати активну участь у діяльності Студентської Ради!

Чекаємо у гості! Знайти нас можна в головному корпусі університету (Львівська, 75) в аудиторії 215.

До зустрічі!

Катя Боярчук,

голова Студради факультету архітектури, будівництва та дизайну