СВІТЛОЇ ПАМ’ЯТІ РЕКТОРА ВІКТОРА ВОЛОДИМИРОВИЧА БОЖИДАРНІКА

Сьогодні, 22 квітня, в день народження видатного волинянина

колектив університету вшановує память доктора технічних наук, професора, багаторічного ректора нашого університету

Віктора Володимировича Божидарніка

22 квітня 1945 року в смт. Голоби Ковельського району народився відомий науковець, який пройшов професійний шлях становлення від студента механіко-математичного факультету Львівського державного університету імені Івана Франка до професора, доктора технічних наук, ректора Луцького національного технічного університету.

Віктор Володимирович – натхненник і організатор усіх етапів розвитку і становлення нашого університету як одного із провідних вищих навчальних закладів Волині та України. Вимогливий керівник, що вмів чітко ставити завдання, був здатний чути і розуміти колег – ось що вирізняло його і додавало професіоналізму, авторитетності та людяності.

Віктор Божидарнік – багаторічний керівник в історії нашого навчального закладу: з 1977 р – директор загально-технічного факультету Луцького філіалу Львівського політехнічного інституту, з 1991 по 2015 рр. – ректор Луцького індустріального інституту, Луцького державного технічного університету, Луцького національного технічного університету.

Віктор Володимирович Божидарнік  –

Заслужений працівник народної освіти України,

доктор технічних наук, професор,

дійсний член Академії інженерних наук,

академік Академії економічної кібернетики,

член-кореспондент Академії менеджменту підприємництва,

академік Академії наук вищої школи України.

Повний кавалер ордена «За заслуги»,

нагороджений орденом «Знак пошани», медалями – «За звитягу»,

«Незалежність України», «Петра Могили».

З шаною та повагою адміністрація,

професорсько-викладацький склад,

студенти та працівники Луцького НТУ