modern 3 Декан факультету бізнесу Луцького НТУ Тарас Божидарнік взяв участь в міжнародному форумі «ModernRetailForum» на базі міжнародного холдингу «Модерн-Експо». Даний потужний захід відбувався два дні 10–11 вересня і зібрав представників влади, науковців та світового бізнесу із 28 країн світу, всього понад 200 учасників,в основному торгівельні компанії.

На відкриття заходу завітав голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик, котрий подякував «Модерн-Експо»за високу організацію заходу та запросив іноземних представників бізнесу стати потенційними інвесторами нашого краю, пообіцявши максимальне сприяння та прозорість у партнерських відносинах з боку влади.

Modern 4Генеральний директор компанії «Модерн-Експо» Петро Пилипюк, який являється головнимм ініціатором та організатором заходу, так розпочав захід: «Торгівля – двигун економіки. Сьогодні Україна переживаєне найкращі часи, тож лише новаціями та інвестиціями можемо вплинути на ситуацію.А є розвинута торгівля – немає війни. Наша компанія – міжнародний холдинг, котрий працює на ринках Німеччини, Франції, Об’єднаних Арабських Еміратів, Нідерландів, усіх пострадянських країн світу, тож маємо унікальну можливість бачити і запозичувати найкращий досвід. Ми запросили спікерів європейських компаній, котрі готові поділитися цими знаннями і надати практичні поради компаніям, як розвиватися, причому – швидко». І дійсно, спікерів було цікаво послухати не тільки бізнесменам, а й науковцям, адже важливо йти в ногу з часом, тобто знати проблеми і перспективи світового бізнесу, почути від практиків креативні ідеї просування товарів та послуг, ознайомитись з інноваціями, дізнатись більше про новини міжнародного маркетингу та стратегічного менеджменту.

Modern 1

«Модерн-Експо» давно є стратегічним та надійним партнером Луцького НТУ, адже нашим структурам взаємовигідно співпрацювати як в підготовці висококваліфікованих кадрів, так і в розвитку наукових та раціональних ідей, що можуть бути використані в реальному виробництві та просуванні товарів. Наш вуз щиро вдячний генеральному директору компанії «Модерн-Експо» Петру Пилипюку і його команді, який постійно підтримує ініціативи освітян щодо проходження практики студентів, підготовки дипломних та магістерських робіт, працевлаштуванню наших випускників.

Modern 2

Приємно було Тарасу Божидарніку, за якихось дві години перебування на даному підприємстві, зустріти своїх випускників факультету бізнесу, які успішно зайняли посади керівників середньої ланки даного потужного підприємства, це Тетяна Шепітько, Ольга Яскорська, Сергій Тихий, Катя Ласкаржевська та багато інших. В рамках заходу Тарасу Божидарніку вдалося поспілкуватись також і з Олександром Вісиним, директором ТОВ «Модерн-Інжиніринг», щодо гострих потреб підприємства у випускниках Луцького НТУ інженерних спеціальностей. Було домовлено про візит найближчим часом даного керівника до вузу з метою зустрітися з деканами, завідувачами кафедр та студентами останніх курсів машинобудівного та технологічних факультетів для обговорення подальших спільних дій.