Щорічно, 28 червня, відзначається День Конституції України. З цієї нагоди у бібліотеці Луцького національного технічного університету була організована тематична книжкова виставка.

виставка

Виставка включає різноманітні художні, наукові та публіцистичні видання, а також публікації з газет та журналів. Метою заходу є ознайомлення студентів, викладачів та гостей університету з історією та значенням Конституції України, а також сприяння підвищенню правової культури та свідомості громадян.

виставкавиставкавиставка

Ця виставка підкреслює важливість Конституції як основного закону України, що визначає права та обов'язки громадян, структуру державної влади та принципи функціонування демократичної держави.

Луцький національний технічний університет щиро запрошує всіх зацікавлених відвідати виставку та дізнатися більше про історію та сучасність Конституції України.

виставкавиставка