Теплий привіт з далекої Америки!

«Завдяки навчанню у Луцькому національному технічному університеті в мене, студентки 2 курсу факультету бізнесу, з’явилася унікальна можливість взяти участь у програмі Work аnd Trаvel. Ця студентська програма обміну дозволяє на період літніх канікул легально жити, працювати і подорожувати Америкою. Для участі у програмі обов’язково бути студентом денної форми навчання і мати вік від 18-ти до 23-х років, а також знати англійську мову –  хоча б на розмовному рівні.

Як взяти участь у програмі Work аnd Trаvel? Після реєстрації в програмі ти  обираєш вакансію, штат, підшукуєш житло, купуєш квитки і все – ти в омріяній Америці! Летіли ми з Києва до Амстердаму 3 години, тоді пересіли на трансатлантичний рейс Амстердам-Нью-Йорк, і ще 8 годин перельоту в надзвичайно комфортному і зручному Боїнзі. Після прибуття в Нью-Йорк, нас зустріли представники студентської організації і трансфертували нас в штат Делавер, місто Бетані-Біч. Це курортне містечко березі Атлантичного океану, тихе і спокійне.

Враження у мене залишились лише найкращі. І про країну загалом, і про її жителів зокрема. Американці відкриті та привітні, завжди вітаються один з одним і зустрічають тебе як найкращого знайомого; весь час намагаються допомогти, розпитують про Україну, цікавляться твоїми проблемами.

Що я раджу нашій молоді? Навчайтеся в Луцькому НТУ, беріть участь в програмі Work аnd Trаvel, працюйте, подорожуйте, набувайте нового життєвого досвіду і нових вражень!»

З далекої Америки,
студентка 2 курсу спеціальності «Економіка підприємства»
Юлія Семенченко