Цукерка на цигарку, або як студенти борються з курінням

20 березня у стінах Луцького НТУ відбулася акція «Міняю цукерку на цигарку», присвячена популяризації здоровому способу життя. Організатори дійства – студентська рада та небайдужі студенти – обмінювали у студентів цигарки на солодощі. До акції залучили три факультети, а саме – технологічний, машинобудівний, а також факультет бізнесу. Як розповіла Марина Домбровська, одна з організаторів акції, всього за кілька годин вдалося виміняти усі цукерки. В підсумку студенти зібрали 160 цигарок.

«В Україні понад вісім мільйонів громадян, які регулярно курять. Це просто величезна цифра, і, на жаль, не всі розуміють шкоди від тютюну. Наша акція покликана переконати студентів, що є значно кращі і смачніші вподобання ніж паління», – розповіла Марина. Як зазначають організатори пізніше із цигарок буде створенню арт перфоманс, котрий усіх закликатиме позбутися пагубної звички.

Організатори акції в особі Марини Домбровської, Олега Бакуна і Максима Недбайла висловлюють вдячність студентам, які допомагали з організацією акції. Дякує студентська рада і усім тим, хто наважився попрощатися із цигарками. Пам'ятайте, друзі, куріння вбиває!

Галина МИКИТЮК