Творчість без кордонів: італійський майстер Руслан Лазарев зустрівся зі студентами Луцького НТУ

У Луцькому національному технічному університеті відбулася зустріч талановитого дизайнера Руслана Лазарєва зі студентами спеціальності «Технології легкої промисловості». Він опановував мистецтво шиття, працюючи помічником відомого кутюр’є Ґаетано Алоізіо, а повернувшись у Луцьк, заснував Ательє високої моди з пошиття чоловічих костюмів із вовни за класикою неаполітанських майстрів. Під час зустрічі майстер розповів студентам про тернистий шлях до свого успіху і дав кілька порад, як віднайти своє місце у fashion-індустрії.

На зустріч зі студентам дизайнер прийшов у власноруч виготовленому одязі та представив декілька своїх виробів, щоб студенти могли наочно побачити як створюється мистецтво високої моди.

Не зупинятися на досягнутому, а далі впевнено прямувати до своєї мети!- ось основне гасло, яким поділився кутюр’є зі студентами. Професійний шлях Руслана Лазарєва є достойним прикладом для початківців у галузі. Адже, переймаючи іноземний досвід провідних італійських модельєрів він зміг досягти успіху за кордоном, а в Україні є унікальним професіоналом авторських ділових костюмів та верхнього одягу ручної роботи для чоловіків і жінок.

Промислова мода сьогодні користується широким попитом, але завжди були і будуть поціновувачі виробів ручної майстерності. Для студентів спеціальності 182 Технології легкої промисловості це є суттєвою мотивацією щоб започаткувати власну справу.

Наприкінці зустрічі Руслан Лазарєв і викладачі кафедри ТЛП окреслили напрямки подальшої співпраці з метою вдосконалення навчального процесу.

Кафедра ТЛП Луцького НТУ