У Луцькому НТУ – бухгалтерський бізнес-форум

18 травня у Луцькому НТУ в рамках проведення фестивалю науки кафедрою обліку і аудиту організовано бухгалтерський бізнес-форум «Актуальні питання фінансового і управлінського обліку в умовах соціально-економічної кризи». Мета проведення форуму  визначена зростанням впливу певних чинників на функціонування облікової системи. Так, сучасна соціально-економічна криза негативно вплинула на середовище, в якому функціонує національна система фінансового та управлінського обліку.

Учасниками бухгалтерського бізнес-форуму стали викладачі кафедри обліку і аудиту та студенти груп ОПм-51 і ОА-31.

Під час форуму: досліджено нові правила гри згідно нового Положення про ведення касових операцій, проаналізовано новації для малого підприємництва при застосуванні РРО, визначені особливості організації обліку в сільськогосподарських обслуговуючих кооперативах, окреслено основні напрями розвитку управлінського обліку в Україні в сучасних ринкових умовах, розглянуто теоретичні аспекти управлінського обліку калькулювання собівартості.

Особлива увага учасників форуму була зосереджена на питаннях пов’язаних із: застосуванням непрямих податків у різних податкових системах, проблемах впровадження МСФЗ в Україні та шляхах їх вирішення, раціональністю впровадження податку на виведений капітал, механізмом функціонування та критеріями ризику системи блокування податкових накладних.

Підводячи підсумки бізнес-форуму визначено, що особлива увага держави до розвитку підприємництва повинна забезпечувати практичне підґрунтя, яке гарантуватиме подолання та мінімізацію впливу соціально-економічної кризи на систему фінансового та управлінського обліку.

Ірина Ткачук, доцент кафедри обліку і аудиту

Фото: Роман Сидоренко, доцент кафедри обліку і аудиту