У Луцькому НТУ говорили про правосвідомість молоді та державотворення

16 березня викладачі кафедри гуманітарних наук та права Луцького НТУ в рамках фестивалю науки провели круглий стіл «Історіософські та соціально-правові аспекти розвитку сучасного суспільства». На заході студенти першого курсу технологічного факультету (група ФК-11) та машинобудівного факультету (М-11) взяли участь в обговоренні актуальних проблем та викликів сучасного українського суспільства.

Зокрема, особливої уваги було приділено питанням забезпечення та захисту соціальних прав учасників АТО. Під час круглого столу викладачами було звернено увагу на необхідності підсилення нормативного забезпечення соціального захисту цієї категорії громадян, здійсненні перегляду нормативно-правових актів та норм, які формують правовий механізм державного управління зазначеними суспільними відносинами.

Також обговорювалось питання ґенези розвитку свідомості і правосвідомості сучасної молоді, основні напрями їх аналізу в історії філософії і правознавства. Розглянули питання праці і мови як об’єктивних факторів формування свідомості.

Після перегляду презентації, присвяченої основним етапам боротьби за українську державність, в аудиторії відбулася жвава дискусія навколо актуальних проблем сучасного українського державотворення та участь молоді в суспільно-політичних процесах сьогодення.

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab...