У Луцькому НТУ – ІІ-й тур Всеукраїнського конкурсу студентських робіт зі спеціальності «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка»

26-27 квітня у Луцькому національному технічному університеті відбувається підсумкова науково-практична конференція в рамках ІІ-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка».

Загалом у всеукраїнському конкурсі, який, до слова, вчетверте відбувається у стінах Луцького НТУ, брали участь представники 21 вищого навчального закладу, розглядалося 40 наукових робіт. Потому конкурсна комісія відібрала 11 кращих робіт, які 26 квітня і презентували учасники.

Насамперед учасникам представили членів галузевої конкурсної комісії: голова комісії - ректор Луцького НТУ Петро Савчук та члени комісії – завідувач кафедри приладобудування Луцького НТУ Віктор Марчук, заступник генерального директора ДП «Волиньстандартметрологія» Тетяна Єрко, професор СНУ імені Лесі Українки Сергій Федософ, заступник директора інституту комп’ютерних технологій,  автоматики та метрології, декан базової вищої освіти Національного університету «Львівська політехніка» Пилип Скоропад та асистент кафедри приладобудування Луцького НТУ Анатолій Ткачук.

Вступне слово надали ректору Петру Савчуку, який нагадав присутнім, що сьогодні День пам’яті Чорнобильської трагедії. Також Петро Петрович наголосив, що 26 квітня 2015 року перестало битися серце колишнього ректора Луцького національного технічного університету Віктора Божидарніка. Студенти та освітяни хвилиною мовчання вшанували память померлих.

«Шановні колеги та студенти, мені надзвичайно приємно сьогодні не лише відкривати, а й бути учасником конференції, яка безумовно є дуже важливою, як для нашого ВИШу, так і для вас особисто, як майбутніх фахівців. Прогрес невпинно рухається вперед, тож інформаційно-вимірювальна техніка і стандарти по оцінці її якості дуже актуальні на сьогодні. Важливо, що не зупиняється процес наукового обміну, пошуку нових ідей та рішень, адже у всьому світі цей напрямок роботи є безумовно актуальним. Хочу побажати вам плідної роботи, нехай вас побачать та почують, бажаю отримати ту інформацію і ті знання, яких ви прагнете. Рухайтеся вперед!», -- звернувся до учасників науково-практичної конференції Петро Савчук.

Декан технологічного факультету Олег Заболотний також підтримав молодь: «Ми надзвичайно раді вітати вас у нашому ВИШі, на нашій Волинській землі! Сьогодні я хочу побажати вам не хвилюватися і пам’ятати, що ви вже є переможцями, ви молодці, що берете участь у  різноманітних заходах, розвиваєтеся. Як сказав ректор, ця спеціальність була, є і буде перспективною. Бажаю вдало презентувати роботи, нехай переможе найсильніший!».

Опісля представлення доповідей учасників, відбулося їх нагородження. Усі роботи, презентовані на конференції, рекомендували до друку в збірнику наукових праць «Перспективні технології та прилади».

Олександра Містюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=971756826311701