У Луцькому НТУ мізкували, як вдосконалити безпеку дорожнього руху на Волині

У рамках проведення днів науки 18 травня у Луцькому НТУ під головуванням завідувача кафедри «Автомобілів і транспортних технологій» Ігоря Мурованого відбувся круглий стіл «Безпека руху у Волинському регіоні».

Під час круглого столу було обговорено низку актуальних питань, зокрема: травматизм на дорогах Волинської області; система управління безпекою дорожнього руху у Волинській області; удосконалення організації навчального процесу з підготовки водіїв транспортних засобів.

Крім того, учасники заходу відзначили, що система навчання дітей безпеці у сфері дорожнього руху потребує суттєвого вдосконалення, шляхом підготовки спеціальних навчальних планів та програм, а також доволі важливим є врегулювання питання адміністративних порушень і ДТП за участю автомобілів на «єврономерах».

Усіма членами круглого столу наголошена необхідність реалізації проектів та ухвалення усіх необхідних законодавчих актів, спрямованих на зниження травматизму та зменшення кількості жертв на дорогах Волинської області та України. За результатами роботи увалено резолюцію круглого столу.

Кафедра автомобілів і транспортних технологій