У Луцькому НТУ модернізували басейн

У Луцькому національному технічному університеті, за сприяння в.о. ректора Петра Савчука, відбулися відновлювальні роботи у басейні в спорткомплексі ЗВО.

Зокрема, було проведено поточний ремонт водопровідної мережі та санітарно-технічні роботи у будівлі спорткомплексу.

Згідно з умовами виконання робіт, відбулося розбирання старого трубопроводу водопостачання; демонтаж фланцевих засувок та прокладання нових трубопроводів водопостачання з напірних поліетиленових труб високого тиску. Крім того, було здійснено прокладання трубопроводів каналізації; під’єднання нових ділянок трубопроводів до існуючих мереж водопостачання чи опалення; установлення засувок; виготовлення кріплення тощо.

Таким чином, басейн Луцького НТУ отримав оновлену систему водопостачання та водовідведення і повноцінно функціонуватиме із новими можливостями для розвитку студентського спорту.

Інформаційний відділ Луцького НТУ