У ЛУЦЬКОМУ НТУ ОБГОВОРИЛИ СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ
ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ

17 березня з ініціативи кафедри автоматизації та комп'ютерно-інтегрованих технологій технологічного факультету і компанії «Відеоспостереження Луцьк» відбувся науково практичний семінар-дискусія «Сучасні технології відеоспостереження та систем контролю доступу». Учасниками зустрічі були студенти та викладачі Луцького НТУ, практики різних фірм та регіональний менеджер фірми «Green Vision».

Головна мета семінару – ознайомлення з сучасними технологічними розробками за напрямком «Відеоспостереження та контролі доступу».

Регіональний менеджер фірми Володимир Мойса представив вже готові рішення розробки повноцінної системи з урахуванням усіх аспектів безпеки. Учасникам семінару мали можливість ознайомитися не тільки з теоретичними, а й з технічними розробками. Менеджер представив основний спектр необхідного обладнання для забезпечення технологічного процесу відеоспостереження та системи контролю доступу за різними об’єктами керування.

Учасники активно обговорювали відмінності технічних характеристик обладнання (камер відеоспостереження, відеореєстраторів, домофонів, мережевого обладнання, блоків безперебійного живлення та інше).

За результатами семінару, студенти та викладачі Луцького НТУ ознайомилися із сучасними техрозробками і відповідним обладнанням технологій відеоспостереження та систем контролю доступу; а практики порівняли переваги та недоліки представленої продукції від регіональної фірми.

Віктор Сацик,
доцент кафедри АКІТ