У Луцькому НТУ обговорили сучасні тенденції приладобудування

18 травня 2018 року кафедрою приладобудування технологічного факультету з нагоди XII фестивалю днів науки у стінах рідного «політеху» було проведено науково-пізнавальний круглий стіл на тему «Приладобудування: сучасні проблеми, тенденції розвитку в Україні та світі». Захід відбувався під керівництвом провідного фахівця в даній галузі професора Марчука В.І.

Працівники кафедри ПБ заслухали доповіді Пташенчука В.В., Марчука В.І., Лапченка Ю.С., Денисюка В.Ю., Кайдика О.Л., Ткачука А.А., Красовського В.В. Потому учасники круглого столу обговорили сучасні тенденції розвитку приладобудування як високотехнологічної та найбільш наукомісткої галузі машинобудування, що спеціалізується на виробництві засобів вимірювання, аналізу, обробки і представлення інформації, автоматичних та автоматизованих систем управління, а також пристроїв регулювання.

Як результат - вдосконалення методології управління ефективності інноваційних проектів та забезпечення привабливості інноваційних проектів на регіональному, державному та світовому рівнях.

Кафедра приладобудування