У Луцькому НТУ працює комісія Державної служби якості освіти України

У Луцькому національному технічному університеті відбувається позапланова перевірка у складі комісії Державної служби якості освіти України.

Для проведення перевірки до Луцького НТУ відряджено комісію у складі Носової Світлани Анатоліївни – начальника відділу контролю за наданням освіти дорослим департаменту контролю у сфері вищої, фахової передвищої освіти і освіти дорослих Державної служби якості освіти України (голова комісії); Сірик Оксани Михайлівни – т.в.о. начальника відділу контролю за діяльністю закладів вищої освіти департаменту контролю у сфері вищої, фахової передвищої освіти і освіти дорослих Державної служби якості освіти України. У склад комісії також залучено Красницького Івана Васильовича – декана юридичного факультету Львівського державного університету внутрішніх справ (за згодою).

Триватиме робота комісії з 6 по 8 жовтня.