У Луцькому НТУ продовжується масштабна толока-2021

Минулого тижня у Луцькому НТУ розпочався передвеликодній марафон толок, до якого долучаються і студенти і викладачі університету.

Розпочав естафету прибирання факультет архітектури, будівництва і дизайну. Перехопили челендж на факультеті комп’ютерних та інформаційних технологій, які наводили лад біля гуртожитку на вулиці Даньшина.

Сьогодні долучилися до флешмобу чистоти представники факультету транспорту та механічної інженерії. Молодь, на чолі із викладачами та деканом факультету, влаштували толоку на території дендропарку, що біля корпусу «Б» на вулиці Львівській.

Попри те, що погода цього тижня почала псуватися, студенти і викладачі із гарним настроєм гуртувалися навколо доброї справи. Тим паче, що після успішної роботи, завжди приємно разом випити запашного чаю і почастуватися смаколиками.

На разі до великого прибирання готуються решта факультетів, які прагнуть долучитися до еко-фесту і спільними зусиллями зробити територію університету впорядкованою, чистою та охайною.

Ілона Карпюк, відділ іміджу та промоції