У Луцькому НТУ розмовляли про особливості біржової діяльності

10 квітня 2021 року здобувачі вищої освіти, НПП факультету бізнесу та права і факультету митної справи, матеріалів та технологій долучилися до лекції на тему “Інституціонально-технологічне забезпечення біржової діяльності”. Спікером заходу виступила Крисак Алла Іванівна, доктор економічних наук Національного університету водного господарства та природокористування, практикуючий експерт з оцінки майна та ліцератор (аукціоніст) по продажу товарів.

Захід відбувся в режимі відеоконфереції на платформі Zoom.

Спікер розповіла історію розвитку біржової діяльності, наголосила на особливостях організації біржових торгів, продемонструвала остащення для проведення аукціону.

Слід відмітити, що Алла Іванівна ліцетатор першого Відкритого в Україні аукціону з реалізації бурштину, де спостерігачами публічних торгів були здобувачі вищої освіти, які попередньо реєструвалися. Учасники заходу із захопленням слухали розповідь фахівця.

Дякуємо Аллі Іванівні за професіоналізм, знання та досвід, яким поділилася з учасниками заходу!

Кафедра підприємництва, торгівлі а логістики Луцького НТУ