У Луцькому НТУ стартували курси з підготовки працівників до здачі FCE B2

Екзамен FCE належить до групи тестів Cambridge ESOL  (English for Speakers of Other Languages) та відповідає рівню Upper-Intermediate (B2) за шкалою Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти Ради Європи (CEFR). Екзамен розробляється та проводиться Cambridge Assessment English, UCLES — неприбуткового відділу Кембриджського університету.

Успішна здача екзамену дає змогу отримати міжнародний сертифікат Cambridge Assessment English FCE, що засвідчує володіння навичками, достатніми для вільного спілкування англійською мовою в різних сферах діяльності  особою для якої англійська мова не є рідною. FCE є всесвітньо визнаним іспитом, сертифікат якого визнають провідні навчальні заклади та компанії усього світу. До того ж сертифікат FCE має необмежений термін дії.

Підготовку слухачів курсів проводять викладачі кваліфікація яких підтверджена сертифікатом  Cambridge Assessment CELTA, що підтверджують відповідність професіоналізму   викладачів світовому рівню і вимогам до викладання англійської мови Кембриджського університету.

Відповідно до угоди про співпрацію між Луцьким НТУ та найбільшим центром міжнародних іспитів з англійської мови та єдиним авторизованим Платиновим центром  Cambridge Assessment English в Україні - “Grade” (ліцензія Cambridge Assessment English UA007) слухачі курсів матимуть змогу скласти екзамен FCE на базі університету.

Відділ забезпечення якості освіти та неперервного навчання