У Луцькому НТУ стартував II тур Всеукраїнської олімпіади «Фінансовий менеджмент»

У стінах Луцького національного технічного університету відбулося офіційне відкриття II туру Всеукраїнської олімпіади із дисципліни «Фінансовий менеджмент».

Для участі в олімпіаді було подано 104 заявки студентів із 39 закладів вищої освіти з 23 міст України.

Передусім привітав учасників заходу та побажав успіхів й перемоги ректор Луцького НТУ та голова оргкомітету олімпіади Петро Савчук:

«Це друга олімпіада впродовж двох тижнів, яка проводиться в стінах нашого ВИШу і вони демонструють, що наш університет не тільки взяв на себе серйозну відповідальність в організації, але й отримав велику честь приймати кращих із кращих з дисципліни «Фінансовий менеджмент». Така олімпіада проводиться в університеті уже всьоме, тому ми намагаємося зробити так, аби була чесна конкуренція, максимально об’єктивне оцінювання і щоб ви могли відчути себе як у дома. Цей конкурс для вас є великим випробуванням і вам треба довести, що ви – кращі, а ми віримо, що кожен із вас вартий перемоги. Тож, бажаю вам максимально себе проявити, адже конкуренція дуже серйозна і гідних дуже багато, але той досвід, який ви здобудете, ті знання і компетенції, які у вас з’являться, я думаю, підсилять ваші позиції. Тому радий вітати вас у наших стінах, впевнений, що все буде справедливо. Бажаю усім перемоги».

Потому до слова долучилася голова журі, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування Луцького НТУ Ірина Вахович:

«Дорогі гості Волині, учасники, члени журі, я дуже рада від імені усього колективу вітати вас у стінах нашого ВИШу. Уже всьоме міністерство доручає нам нелегку місію проводити II тур Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Фінансовий менеджмент», ми були авторами цієї олімпіади. Оскільки дисципліна дуже креативна, то в мене виникла ідея ще в 2011 році зробити олімпіаду. До формування завдань долучилися чимало викладачів, а тому чисельність членів журі нині доволі об’ємна, це дозволить пришвидшити визначення результатів олімпіади. Кажуть, велич перемоги визначається її складністю, тому легко не буде. Ви матимете 20 тестових завдань і 7 задач, які повинні вирішити впродовж 3 годин... Пам’ятайте, ви уже переможці, адже пройшли перший етап конкурсу у своїх навчальних закладах. Тому не хвилюйтеся, отримайте приємні враження від нашого міста та нових знайомств, нехай вам попадуться легкі завдання і переможе найсильніший».

Крім того, Ірина Вахович запросила учасників олімпіади після виконання завдань відвідати екскурсію у Луцькому замку, а спільно із представниками студентського оргкомітету відпочити у розважальних закладах міста.

Варто зазначити, що почесну та відповідальну місію визначення переможців виконуватимуть 26 членів журі, у його складі провідні науковці України. Отож, наказом Луцького національного технічного університету до складу журі II туру Всеукраїнської олімпіади «Фінансовий менеджмент» включені: к.е.н., доц. каф. фінансів Харківського національного економічного університету ім. Семена Кузнеця Полтініна Ольга (Харків), к.е.н., доц.каф. фінансів, грошового обігу і кредиту Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету ім. Григорія Сковороди Віта Виноградня (Переяслав-Хмельницький), к.е.н., доц. каф. менеджменту Української інженерно-педагогічної академії Юлія Федорова (Харків), д.е.н., проф.каф. фінансів суб’єктів господарювання і страхування Тернопільського НЕУ Ольга Кнейслер (Тернопіль), к.е.н., доц. каф. обліку та фінансів Мукачівського державного університету Світлана Нестерова (Мукачево), к.е.н., проф. каф. фінансів НУ «Львівська політехніка» Галина Партин (Львів), к.е.н., доц. каф. «Фінанси, банківська справа та страхування» Таврійського державного агротехнологічного університету Наталія Захарова (Мелітополь), к.е.н., доц. каф. фінансів НУХТ Інна Дем’яненко (Київ), к.е.н., доц. каф. фінансів і кредиту Сумського державного університету Микола Костель (Суми), к.е.н., проф. каф. фінансів і банківської справи ДВНЗ «Ужгородський національний університет Ніна Пойда-Носик (Ужгород), д.е.н., професор, зав.каф. фінансів ДВНЗ «Університет банківської справи» Богдан Пшик (Київ), д.е.н., проф. каф економіки та фінансів підприємства Київського національного торговельно-економічного університету Ганна Ситник (Київ), к.е.н., доц. каф. фінансів і кредиту Полтавської державної аграрної академії Віталій Собчишин (Полтава), д.е.н., професор, зав. каф. менеджменту Луцького НТУ Наталія Вавдіюк (Луцьк), д.е.н., професор, зав. каф. підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Луцького НТУ Любов Ковальська, к.е.н., доц. каф. підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Луцького НТУ Ірина Камінська, к.е.н., доц., декан факультету бізнесу Луцького НТУ Надія Хвищун, к.е.н., доц. каф. фінансів, банківської справи та страхування Луцького НТУ Вікторія Дорош, к.е.н., доц. каф. фінансів, банківської справи та страхування Луцького НТУ Мирослава Забедюк, к.е.н., доц. каф. фінансів, банківської справи та страхування Луцького НТУ Інна Кондіус, к.е.н., доц. каф. фінансів, банківської справи та страхування Луцького НТУ Анжела Ніколаєва, к.е.н., старший викладач кафедри фінансів, банківської справи та страхування Луцького НТУ Вадим Поліщук.

Інформаційний відділ Луцького НТУ, Ілона Карпюк

Більше фото за посиланням:https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab...