У Луцькому НТУ студенти та кіберполіція обговорили протидію кіберзлочинам

Сьогодні, 25 лютого, для студентів спеціальностей 125 «Кібербезпека» та 123 «Комп’ютерна інженерія» була проведена відкрита лекція із інспектором відділу протидії кіберзлочинам у Волинській області Департаменту Кіберполіції Національної поліції України Вадимом Дейною.

Розпочала захід завідувач кафедри комп’ютерної інженерії та кібербезпеки професор Наталія Чернящук, яка наголосила на тому, що важлива інформація може бути втрачена як через необмірковані дії користувачів, так і внаслідок збоїв у роботі техніки або внаслідок навмисного пошкодження даних зловмисником. Але існують програмні засоби, які дозволяють відновити інформацію після таких збоїв.

Саме про це детально розповів наш гість.
Що потрібно для відновлення даних, на сьогоднішній момент, які існують потужні програми, що аналізують носії інформації, завдяки чому можна відновити загублені файли. Чи дозволить зручний інтерфейс та інтуїтивно зрозуміле управління програмою без особливих зусиль розібратися в тому, як можна відновити загублену інформацію. Які програми можна знайти в Інтернеті і які з них є безкоштовними, які існують способи відновлення даних за допомогою засобів, який пропонує нам наш комп’ютер. Зокрема, чи можна без використання спеціально створених утиліт відновити будь-який файл, який був помилково перенесений до кошика – про усе це детально розповів Вадим Дейна.

Завітайте на Telegram-канал наших партнерів: https://t.me/CyberpolUA

Наталія Чернящук, завідувач кафедри КІ та КБ