У Луцькому НТУ успішно захистив кандидатську дисертацію науковець з Рівного

Дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата наук представив старший викладач кафедри вищої математики Національного університету водного господарства та природокористування (м. Рівне) Олег Юрійович Дейнека. Саме з цієї нагоди у Луцькому НТУ відбулося засідання спеціалізованої вченої ради.

Тема дисертації: «Розрахунок пластинчастих елементів конструкцій з криволінійними ребрами жорсткості  за наявності міжфазних розрізів».

Науковим керівником є Сяський Андрій Олексійович - доктор технічних наук, професор, професор кафедри інформатики та прикладної математики Рівненського державного гуманітарного університету.

У ролі офіційних опонентів виступили: Мікуліч Олена Аркадіївна - доктор технічних наук, доцент, професор кафедри прикладної математики та механіки Луцького національного технічного університету; Кузь Ольга Назарівна - кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри екологічної безпеки та природоохоронної діяльності Національного університету «Львівська політехніка».

Передусім, на засіданні було оголошено членів та головуючого спеціалізованої ради, наукового керівника та офіційних опонентів. Потому секретар озвучив біографічні дані та наукові здобутки дисертанта.

Розпочинаючи власну доповідь, Олег Дейнека виокремив актуальність теми роботи та її мету. Зокрема, дисертаційна робота спрямована на розв’язання важливої науково-технічної задачі, пов’язаної з розробкою інженерних методик дослідження контактної взаємодії нескінченних пластин з криволінійними отворами і замкнених пружних ребер великої кривини, які перебувають в умовах УПНС, при їх повному (неповному) з’єднанні методом пресової посадки з гарантованим натягом або зварюванням (склеюванням).

Науковець акцентував увагу на завданнях дослідження, його об’єкті та предметі, а згодом перейшов до презентації основної частини дисертаційної роботи.

Після представлення наукової роботи, члени спеціалізованої вченої ради мали нагоду поставити запитання, а також заслухали відгуки на роботу, зауваження опонентів і врешті, прийняли позитивне рішення.

Ілона Карпюк, відділ іміджу та промоції