У Луцькому НТУ – велике прибирання!

4 квітня, напередодні Великодніх свят, відбувся «суботник» з благоустрою територій навколо навчальних корпусів, майданчиків, квітників та гуртожитків Луцького національного технічного університету. До прибирання доєдналися як працівники вишу, так і студенти.

Начальник відділу інфраструктурного розвитку Луцького НТУ Андрій Щерба розповів, що у вільний від навчання час були організовані добровільні групи студентів, які прибирали територію навчального закладу: «Першою чергою хочу висловити подяку деканатам університету, які зуміли якісно організувати цей процес: машинобудівному факультету, технологічному, ФОФу, ФЕПЕСу, ФБД, ФБ, КНІТу. Студенти разом з нашими працівниками справді попрацювали на славу!».

Здобувач освіти Борис Янчук, який навчається у групі М-22 машинобудівного факультету, поділився враженнями від процесу: «Сьогодні ми зібралися, аби прибрати територію університету. Гарна погода сприяла нашій роботі. Це навіть дуже приємно напередодні великого свята робити місце, де ми постійно перебуваємо, чистим та милим оку».

Ректорат Луцького НТУ висловлює подяку студентству за корисну ініціативу, злагоджену роботу та ентузіазм у процесі її реалізації!

Олександра Містюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=al...