У Луцькому НТУ відбулася конференція трудового колективу

За допомогою онлайн-зв’язку у Луцькому НТУ відбулася конференція трудового колективу. На порядок денний було винесене одне, але вкрай важливе питання  - погодження Статуту ЗВО.

Детально про це доповіла начальник юридичного відділу Олександра Кравчук. Оскільки погодження Статуту відбулося ще в лютому, однак, відповідно до змін у законодавстві, виникла необхідність його перезатвердження. У результаті голосування, це питання колектив університету погодив одноголосно.

Крім того, представники трудового колективу мали можливість обговорити із ректором Іриною Вахович актуальні питання щодо діяльності ЗВО, особливості проходження акредитацій освітніх програм, викликів, на які варто звертати особливу увагу та перспективні напрямки задля покращення освітнього та наукового процесів в університеті.

Ілона Карпюк, відділ іміджу та промоції