У Луцькому НТУ відбулася «жива бібліотека» з патрульними поліцейськими

Сьогодні, 3 квітня, у Луцькому національному технічному університеті відбулась «жива бібліотека» з патрульними поліцейськими м.Луцька за ініціативи Молодіжного центру Волині (модератор зустрічі Яна Романюк) та професора кафедри менеджменту Тараса Божидарніка в рамках проекту «ПОЛіС: поліція і спільнота».

Інтерактивну зустріч зі студентами першого курсу  ТФ (група ФК-11)  і другого курсу  ФЕПЕС (група ЕЕ -21)  провели Сергій Бадалян -  лейтенант поліції, інспектор відділу моніторингу та аналітичного забезпечення УПП у Волинській області ДПП, Ольга Шмігель - лейтенант поліції – інспектор зі зв’язків з громадськістю УПП у Волинській області ДПП та Роман Ткачук- лейтенант поліції - інспектор роти №2 батальйону УПП у Волинській області ДПП.

Студенти Луцького НТУ мали можливість ознайомитись з роботою поліцейських, отримати відповіді на свої питання та продемонструвати знання з адміністративного права.  В обговоренні питань також брали участь викладачі кафедри гуманітарних наук та права Луцького НТУ Оксана Жук - завідувач кафедрою та асистент кафедри Наталія Андрейчук.

Кафедра гуманітарних наук та права