У Луцькому НТУ відбулися змагання
з настільного тенісу

6-7 квітня 2016 року відбулися змагання з настільного тенісу серед студентів Луцького НТУ. Метою цих змагань було підвищення спортивної майстерності студентів, залучення їх до систематичних занять настільним тенісом, популяризація подальшого розвитку настільного тенісу та виявлення особистої першості серед молоді. Ініціатором проведення змагань є кафедра фізичного виховання та Спортивний клуб Луцького НТУ.

Ігри проходили в цікавій, напруженій та непередбачувані боротьбі. Переможцями та призерами змагань серед хлопців стали: 1 місце – Юрій Гладков (ЕЕс-11); 2 місце – Святослав Куран (ЕП-11); 3 місце – Олександр Бурбан (ЕП-21).

Серед дівчат: 1 місце – Олена Цьох (МТП-11); 2 місце – Надія Шептур (ОА-31); 3 місце – Марія Панасюк (МОс-11).

Бажаємо учасникам міцного здоров’я подальших перемог, успіхів, невичерпної життєвої енергії та нездоланного бажання перемагати! Нехай досягнутий успіх стане потужним стимулом для підкорення нових спортивних вершин!

Спортклуб Луцького НТУ