У Луцькому НТУ відбувся черговий ректорат

У стінах Луцького національного технічного університету відбулося чергове засідання ректорату під головуванням проректора з науково-педагогічної роботи Валентини Галущак.

Передусім проректор із науково-педагогічної роботи Валентин Талах подякував декану факультету бізнесу Надії Хвищун за проведений напередодні круглий стіл «Підвищення ефективності соціального діалогу на територіальному та локальному рівнях». За словами проректора, захід відбувся на високому рівні, адже до обговорення актуальної теми були запрошені поважні гості, зокрема директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк, очільниця Луцького міського ЦЗ Олена Шишова, голова Волинського обласного комітету профспілки працівників освіти і науки Василь Грановський, виконавчий директор Волинського обласного об’єднання організацій роботодавців Анастасій Сохацький та чимало представників провідних підприємств та організацій області.

Водночас, неабияк вразила проректора Луцького НТУ зустріч першого випуску спеціальності «Маркетинг», з часу якого минуло 10 років. У рамках заходу випускники долучилися до круглого столу на тему «Маркетинг та інновації у системі бізнесу». Під час зустрічі маркетологи розповіли про специфіку їхньої роботи та професійний шлях. Саме таких людей, зазначає Валентин Талах, варто запрошувати на профорієнтаційні заходи, аби вони своїм прикладом могли мотивувати абітурієнтів та студентів до здобуття професії, зокрема у технічному ЗВО.

Крім того, Валентин Талах додав, що 23 травня у корпусі «А» Луцького НТУ (ауд.41) відбудеться відкриття патріотичного клубу. Початок заходу – 14:00.

Своєю чергою, проректор із науково-педагогічної роботи Сергій Шимчук подякував деканам та викладачам за участь в організації та успішне проведення ХІІ Всеукраїнського фестивалю науки, який відбувся минулого тижня. Крім того, він наголосив на необхідності підготувати команди та заявки на конкурс наукових робіт до 1 липня. Реалізація проектів відбуватиметься за рахунок коштів загального фонду державного бюджету.

Секретар приймальної комісії Луцького НТУ Юрій Фещук повідомив, що на іспит з іноземної мови уже зареєструвалося 30 осіб, натомість на додаткові фахові випробування зі спеціальностей «Економіка», «Міжнародні економічні відносини» та «Туризм» зареєстровано 2 осіб. Консультація перед здачею іспитів запланована на 24 травня, водночас реєстрація на ЗНО із іноземної мови триватиме до 5 червня.

До того ж, декан факультету бізнесу Надія Хвищун додала, що в приміщенні факультету, на вул. Софії Ковалевської 29, 24 травня відбудеться ЗНО з української мови та літератури. Очікується, що до закладу завітають понад 500 осіб, власне тому, в приміщенні факультету планують облаштувати інформаційні стенди про спеціальності, на які можна вступити у Луцький НТУ.

Насамкінець заступник голови студентської ради Дем’ян Петрик повідомив, що на конкурс соціально-інноваційних проектів уже подано 44 ініціативи. Нагадаємо, Студентська рада Луцького НТУ спільно з ректором ЗВО Петро Савчуком, Британською радою в Україні та ГО «Молодіжна платформа» проводять конкурс підтримки соціально-інноваційних проектів у Луцькому національному технічному університеті та відокремлених структурних підрозділах. Сумарний бюджет конкурсу становить 200 тисяч гривень. Основною метою Пітчингу є підтримка ініціатив, що сприяють всебічному розвитку закладів вищої освіти, а також можливість зібрати якомога більше ідей для соціальних проектів, реалізація яких об’єднає студентів, викладачів та інших активних громадян. Уже невдовзі, після попереднього захисту, конкурсна комісія відбере 30 найкращих ініціатив, які підуть на доопрацювання. Згодом, під час основного захисту, будуть відібрані проекти-переможці.

Крім того, Дем’ян Петрик зазначив, що 7 травня відбулася конференція студентів Луцького національного технічного університету, під час якої голова студради Ірина Гаранчевська прозвітувала про виконану роботу за 2017/2018 н.р. Також на конференції затвердили порядок проведення виборів голів студентських рад факультетів, університету та до складу Вченої ради ЗВО. Так, з 18 по 30 травня відбудеться подача заявок та документів; з 31 травня по 6 червня оброблятиметься інформація по кандидатах; 7 та 8 червня – вибори.

Інформуємо представників Вченої ради Луцького НТУ, що планове засідання відбудеться 30 травня.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ