У Луцькому НТУ відбувся черговий ректорат

У стінах Луцького національного технічного університету відбулося чергове засідання ректорату під головуванням очільника ВИШу Петра Савчука.

Зокрема, було обговорено низку питань, які потребують нагального вирішення та питання внутрішнього розпорядку.

Так, ректором університету Петром Савчуком було дане завдання навести порядок на прилеглих територіях факультетів до Великодніх свят. Здійснити прибирання мають викладачі та студенти ВИШу, за якими будуть закріплені окремі площі у дворах  навчальних корпусів.

Водночас, під час засідання були обговорені святкові дати університету та перелік заходів. Зокрема, 11 квітня Луцький НТУ відзначатиме 10-ту річницю надання статусу національного, 18 квітня 40-річний ювілей святкуватимуть у Технічному коледжі Луцького НТУ. Після Великодня відбуватиметься тиждень факультету машинобудування, а 11 травня усіх бажаючих запрошують відвідати конкурс «Король та Королева Луцького НТУ – 2018», що відбудеться в приміщенні Волинського облмуздрамтеатру.

Крім того, проректор з науково-педагогічної роботи Валентин Талах повідомив, що цього тижня в університеті триватиме другий етап відбору дисциплін з запропонованого переліку шляхом безпосереднього анкетування здобувачів. Нагадаємо, перший етап циклу вибіркових дисциплін тривав з 21 березня по 3 квітня (ознайомлення з переліком вибіркових дисциплін та їх анотаціями).

Наступний третій етап відбуватиметься з 10 по 21 квітня – підбиття підсумків анкетування щодо вибіркових дисциплін рівня випускової кафедри та затвердження отриманих результатів на вчених радах факультетів. Четвертий етап триватиме з 17 по 24 квітня - підбиття підсумків анкетування щодо вибіркових дисциплін загальноуніверситетського рівня та затвердження отриманих результатів на вченій раді університету, згодом оприлюднення сформованих комплексів вибіркових дисциплін на офіційному сайті університету.

Своєю чергою, декани факультетів поділилися успіхами та досягненнями своїх студентів. Зокрема, декан факультету обліку та фінансів Алла Московчук розповіла, що студент групи ОПм-51 Якимчук Дмитро та його науковий керівник Віталій Чудовець здобули перемогу (1 місце) в другому турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Облік та оподаткування».

Варто також зазначити, що наступне засідання ректорату Луцького НТУ відбудеться в середу 11 квітня о 9:00.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ