У Луцькому НТУ запрацювала юридична клініка «Veritas»

У Луцькому НТУ запрацювала юридична клініка «Veritas». Віднині підрозділ надаватиме безоплатну юридичну допомогу громадянам, а також некомерційним організаціям.

Юридична допомога надається шляхом:

– надання правової інформації;

– надання консультацій і роз'яснень з правових питань;

– надання консультацій, роз’яснень та підготовка проектів договорів.

Громадяни отримуватимуть юридичну допомогу за системою «вторинного прийому». Процес надання консультації проходить в два етапи.

Перший етап – зустріч клієнта та студента – консультанта.  Студент - консультант роз’яснює  умови та правила надання юридичної допомоги. В процесі інтерв'ю він заповнює реєстраційну картку клієнта.  Після закінчення консультації приймається рішення про те, чи буде прийнята справа клієнта до опрацювання. Якщо справа приймається, консультант призначає клієнту повторну зустріч.

Другий етап - безпосереднє надання юридичної консультації. В залежності від складності справи другий етап може складатися з декількох зустрічей.

Запрошуємо до співпраці і чекаємо на Вас за адресою м.Луцьк, вул. Софії Ковалевської, 29 (навчальний корпус ЛНТУ). Ви також маєте змогу записатися на зустріч за телефоном +380661965880 (Марина Василівна) або ж звернутися електронною поштою: ver.legal.clinic@gmail.com