У Луцькому НТУ – засідання ректорату у розширеному форматі

У Луцькому національному технічному університеті відбулося планове засідання ректорату, під головуванням в.о. ректора Петра Савчука. Цього разу нарада тривала у розширеному форматі, із залученням  завідувачів кафедр.

Перш за все, Петро Савчук повідомив про приїзд Президента України Володимира Зеленського. Відвідати Волинь очільник держави планує 22 жовтня і однією з локацій, яку має оглянути, є Луцький НТУ.

«Наш університет не лише другий в країні за ефективністю, але й зацікавив Президента. Ми повинні зробити все, щоби він побачив, що наш університет гідний уваги та є одним із кращих ЗВО в Україні. Тому ми готові показати наші унікальні розробки та цікаві локації», - наголошує в.о. ректора.

Крім того, у ЗВО нині триває завершальний етап підготовки до виборів ректора Луцького НТУ. Останні дебати між кандидатами на посаду відбудуться сьогодні, 20 жовтня, у Технічному фаховому коледжі Луцького НТУ й по тому у прямому ефірі телеканалу ГІТ.

Головним у проведенні виборчого процесу, каже Петро Савчук, є явка більшості виборців, а, отже, забезпечення усіх карантинних вимог. На разі в університеті посилено ведуться дезінфекційні заходи та забезпечення наявності засобів індивідуального захисту на дільницях.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ