У Луцькому НТУ – засідання студентського наукового гуртка «Правничий клуб»

Організацією Об’єднаних Націй (ООН) ініціюються спеціальні заходи і пам’ятні дати з метою привернення уваги до проблем міжнародного значення. Так, 21 березня – Міжнародний день боротьби за ліквідацію расової дискримінації, а 21-27 березня – Тиждень солідарності з народами, які борються проти расизму і расової дискримінації.

З цієї нагоди відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка «Правничий клуб», який діє на кафедрі права Луцького НТУ.

Студенти зібралися за круглим столом, аби обговорити зазначені проблеми з точки зору міжнародного і національного законодавства. Вони висловили власні міркування щодо необхідності підвищення рівня толерантності в українському суспільстві та шляхи подолання різного роду дискримінацій.

К.ю.н., доцент кафедри права

Щербюк Наталія Юріївна