У спорткомплексі Луцького НТУ відбувся турнір з карате

20 лютого в спортивному комплексі Луцького НТУ відбувся щорічний турнір з карате, присвячений пам’яті видатного тренера Сергія Трикоза, який виховав не одне покоління спортсменів. Більше 50 років він присвятив спорту, а свою тренерську діяльність продовжував до останніх днів життя. Сергію Трикозу присвоїли 5-й Дан Чорного поясу, крім того він був суддею національного класу. Тренерську роботу організував у СК «Динамо» та ВСК «Тайфун», де викладав «Shotokan karate».

Так, у турнірі взяли участь близько 150 учасників з 8 клубів Волинської  області: професійний клуб карате «Любарт», Волинський регіональний клуб рукопашного бою «Рубіж», Клуб спортивного карате «Волинь», Спортивний клуб рукопашного бою «інсайт», Волинський обласний клуб рукопашного бою «Магістр», Спортивний клуб «Sportland» (м. Нововолинськ) та організатори змагань бійцівський клуб «BUSIDO», представники карате, кікбоксингу та рукопашного бою. Турнір є традиційний проводиться вже третій рік поспіль.

Учні Сергія Трикоза продовжують його тренерську справу. Сергій Олександрович був один із перших майстрів тренерів, які тренували єдиноборства у Луцьку. Були присутні Президент всеукраїнської федерації карате Крисько Олександр Олександрович, Замісник голови Волинської спілки ветеранів Афганістану Оніщук Микола Степанович, Ректор ЛНТУ Вахович Ірина Михайлівна, Проектор Савчук Сергій Ананійович, зав кафедри фізичної культури спорту та здоров’я Ковальчук Володимир Ярославович.

Доцент кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я

Олександр Панасюк