Участь викладачів Луцького НТУ в роботі
міжнародної конференції
«Молодь як стратегічний потенціал
розбудови національної економіки»

8 квітня 2016 року в Коледжі технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбулася ІХ Міжнародна студентська наукова конференція «Молодь як стратегічний потенціал розбудови національної економіки».

Робота конференції відбувалася в таких секціях:

1. Економіка та фінанси.

2. Облік та оподаткування.

3. Менеджмент та маркетинг.

4. Товари народного споживання: технології, інновації та безпека.

5. Право і суспільство в умовах глобалізації: сучасність та історичні аспекти.

6. Комунікативні засоби професійного і культурного спілкування.

7. Іншомовна підготовка особистості майбутнього фахівця в умовах інтеграції та інформатизації суспільства.

8. Екологія, здоров’я і суспільство.

9. Сучасний погляд на природничо-математичні науки.

Викладачі кафедри  кафедри товарознавства та експертизи в митній справі Оксана Речун, Валентина Ткачук,  Олег Шегинський були запрошені до участі в журі секцій  «Менеджмент і маркетинг» та «Товари народного споживання, технології, інновації та безпека».

Студенти показали високу теоретичну підготовку та актуальність проведених досліджень.  Доповіді мали практичну спрямованість та містили цікавий дослідницькй матеріал.

Валентина Ткачук,
доцент кафедри товарознавства
та експертизи в митній справі