Участь студентів Луцького НТУ
у Всеукраїнській студентській олімпіаді
зі спеціальності «Облік і аудит»

З метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання 13–15 травня 2015 року на базі Тернопільського національного економічного університету було проведено II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит» серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ–ІV рівнів акредитації.

Учасниками олімпіади стали 120 студентів із 63 провідних вищих навчальних закладів України, а до складу журі увійшли провідні вітчизняні науковці у сфері обліку, аналізу і аудиту на чолі з доктором економічних наук, професором кафедри обліку у виробничій сфері ТНЕУ Ярославом Крупкою.

Луцький НТУ у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит» представляли студенти факультету обліку та фінансів Віталій Кравчак та Оксана Колбасюк (група ОАС-21).

Програма олімпіади включала письмові практичні і тестові завдання з дисциплін «Фінансовий облік», «Управлінський облік», «Аналіз господарської діяльності», «Аудит». Тестові завдання студенти виконували у залі електронних ресурсів.

Віталій Кравчак показав хороші результати та був нагороджений грамотою оргкомітету олімпіади за зайняте ІV місце. Оксана Колбасюк отримала сертифікат учасника олімпіади.

Ірина Ткачук,
доцент кафедри обліку і аудиту