ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС

на участь в програмі обміну

в рамках реалізації Проекту «ПЛ-НТУ Транскордонний обмін досвідом»

В рамках Проекту «ПЛ-НТУ Транскордонний обмін досвідом» Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013, що співфінансується за рахунок коштів Європейського Союзу, оголошено конкурс для студентів Луцького НТУ в програмі обміну 2015 року, яка передбачає проходження навчальних курсів технічної спеціалізації на польській мові, поглибленого курсу вивчення англійської мови в Люблінській політехниці, а також, практики та стажування на підприємствах Люблінського воєводства (Польща).

До участі у конкурсі запрошуються студенти  п’ятого курсу денної форми навчання за наступними напрямками: електротехніка, автоматика, механіка, інформатика.

Щоб взяти участь у конкурсі, необхідно до 10 лютого 2015 року заповнити анкету учасника або надати всю необхідну інформацію, передбачену формою анкети, та пройти співбесіду.

Інформацію необхідно подати за адресою: вул.Львівська, 75, каб. 12. Відповідальна особа: Наталія Мартинюк.

Дізнатися більше про Проект «ПЛ-НТУ Транскордонний обмін досвідом» та скачати анкету учасника конкурсу можна на сторінці Проекту за посиланням: http://lutsk-ntu.com.ua/uk/pl-ntu

Відбір учасників відбуватиметься на конкурсній основі.