Перейти до основного вмісту

УПЕРШЕ В ЛУЦЬКОМУ НТУ ВІДБУЛИСЯ ЗМАГАННЯ
З ПАУЕРЛІФТИНГУ

13-14 квітня 2016 року в Луцькому національному технічному університеті за благодійної підтримки кафе «Базилік» та кафе «Хурма» вперше відбулися змагання відкритої першості Луцького НТУ з пауерліфтингу.

Помірятися силою у таких вправах як жим штанги лежачи та у присіданні зі штангою зібралося чимало учасників з різних навчальних закладів – школярі Луцької гімназії №14; студенти СНУ імені Лесі Українки, а також не один десяток силачів Луцького НТУ.

Розпочалися змагання із зважування та реєстрації учасників, які були розподілені на вагові категорії (60,75,90,100,100+). Основна боротьба силачів проходила в таких вагових категоріях як 90-100+ між студентами Луцького НТУ та студентами СНУ імені Лесі Українки. Підтримати своїх друзів прийшло чимало вболівальників.

У вправі жим штанги лежачи (категорія 60 кг) перше місце завоював Степанюк А.В. (результат 55 кг); в присіданні зі штангою (категорія 60 кг) здобув Костюк Є.В. (результат 140 кг). В категорії 75кг з жиму лежачи перемогу виборов Богун Л.В. (результат 95 кг). Боротьба за кілограми розпочалася з категорії 90, і перше місце виборов у вправі жим штанги лежачи Гордіюк А.В. (результат 125 кг), відповідно у другій вправі перемогу отримав Гордіюк А.В. (результат 160 кг). З результатом 100 кг у вправі жим штанги лежачи (категорія 100) переміг Кисілюк А.В., у другій вправі переміг Таран Д.Й. (результат 162 кг).

Після завершення змагань і підведення підсумків учасники були нагороджені грамотами, медалями та сертифікатами від кафе «Базилік» та кафе «Хурма». Головний суддя змагань Гребік О.В., викладачі кафедри фізичного виховання та Спортклуб Луцького НТУ щиро вдячні за надання вагомої підтримки та спонсорської допомоги у нагородженні кращих спортсменів змагань.

Усім учасникам змагань бажаємо здоров’я, сили та натхнення для подальших перемог!