Увага, студенти ЛНТУ! Долучайтеся до «безпечного» конкурсу!

3 лютого стартував обласний конкурс авторських робіт «Створюємо інтерактивний простір безпеки» серед студентів ЗВО, професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти.

Конкурс організований Управлінням ДСНС України у Волинській області, управління освіти і науки Волинської ОДА, навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД області, обласної організації Добровільного пожежного товариства України та за сприяння Луцького національного технічного університету і Волинського національного університету ім..Лесі Українки.

Умови конкурсу!

Здобувачам освіти пропонуються 6 видів робіт:

1.Мультфільм (5 призових місць);

2.Відеоролик (5 призових місць);

3.Комп’ютерна гра (4 призових місця);

4.Художня робота одним кольором (4 призових місця);

5.Електронна презентація з використанням анімації (4 призових місця);

6.Вірш або пісня (3 призових місця).

До участі допускаються роботи, які будуть створені декількома учасниками під керівництвом осіб з числа професорсько-викладацького складу закладу освіти.

Дедлайн подачі робіт – 15 червня 2021 року.

Важливо!

Усі роботи повинні бути прив’язаними до конкретних тематик:

1.Правила безпеки для дітей дошкільного віку;

2.Правила безпеки для дітей шкільного віку;

3.Правила безпеки життєдіяльності для громадян;

4.Правила безпеки для працівників установ, закладів, підприємств;

5.Порядок дій у випадку пожеж, надзвичайних ситуацій природного чи техногенного характеру, пандемії, епідемії тощо.

6.Портрет рятувальника, висвітлення роботи пожежно-рятувальної служби ДСНС України з ліквідації пожеж, надзвичайних ситуацій тощо.

Нагороди!

Підбиватимуть підсумки конкурсу і визначатимуть переможців журі, у складі представників оргкомітету. У кожній номінації будуть визначені переможці та призери, які отримають цінні подарунки, сувеніри та грамоти. Кращі автори студенти Луцького НТУ отримають додаткові подарунки університету.

За детальною інформацією учасникам від Луцького НТУ звертатися до помічника ректора Тетяни Василівни Яблончук або проректора з НПР та інфраструктури Савчука Сергія Ананійовича.

Роботи (крім малюнків) можна надіслати на nmcvolyn1@gmail.com

Малюнки юних художників (а також, за бажанням, і роботи авторів інтерактивних засобів) слід подати до Навчально-методичного центру БЖД та ЦЗ (м.Луцьк, вул. Перемоги, 14, 4-й поверх, приймальна) до 15 червня.

Деталі конкурсу та зразки робіт за посиланням: https://vl.dsns.gov.ua/ua/Ostanni-novini/12444.html