26 червня в Луцькому національному технічному університеті стартував триденний хакатон під назвою «Енергетика майбутнього». Захід об'єднав студентів із дев'яти навчальних закладів, які зібралися для розробки інноваційних проєктів у сфері відновлювальної енергетики.

хакатонхакатонхакатон

Ректор ЛНТУ Ірина Вахович висловила подяку всім учасникам хакатону та гостям івенту, підкресливши: «Нетиповість нашого університету виявляється не лише у його керівництві, але й у середовищі та атмосфері, які завжди особливі та неповторні. Наш університет постійно трансформується, адаптується до змін, незалежно від зовнішніх умов, і продовжує активно розвиватися. Сьогодні я рада бачити вас у такій чудовій локації ЛНТУ та прекрасному місті Луцьку разом з нами!».є

хакатонхакатонхакатонхакатон

Після офіційного відкриття фіналу та ситного обіду учасники відправились працювати на пітчингом власних проєктів.

В рамках хакатону змагатимуться дев'ять команд:
1. ЛНТУ – «Іскри розуму»
2. Державний університет економіки і технологій – «TI_DUET»
3. КПІ ім. Ігоря Сікорського – «Zevs-и»
4. Дніпровська політехніка – «Hardwired»
5. Чернігівська політехніка – «Молоді енергетики»
6. Поліський національний університет – «Місія можлива»
7. Запорізька політехніка – «Ексергія»
8. Полтавський НТУ ім. Юрія Кондратюка – «Ідея Полтава» та «Теплоенергетики»

хакатонхакатон

Метою хакатону є стимулювання студентів до пошуку модернових рішень і технологій, що сприятимуть розвитку енергетичної галузі України. Учасники працюватимуть в командах, обмінюватимуться ідеями та розроблятимуть проєкти, які сформують основу майбутніх наукових і комерційних досягнень. Супроводжуватимуть їх на цьому шляху експерти енергетичної галузі Луцького національного технічного університету та запрошені тренери з інших організацій та установ.

Івент - чудова нагода для здобувачів проявити свої таланти, навчитися працювати в команді та знайти нові можливості для втілення власних ідей у реальність. Хакатон «Енергетика майбутнього» - демонстрація та підтвердження прагнень Луцького національного технічного університету підтримувати молодих винахідників і сприяти розвитку інноваційних технологій в Україні.

хакатонхакатонхакатон

Фінал хакатону «Енергетика майбутнього», організованого Енерго-Інноваційним Хабом ЛНТУ, як компоненти «Професійні кваліфікації» Проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС з енергоефективності в Україні», що реалізується в Україні Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Уряду Німеччини, в межах реалізації проєкту «Accelerating Innovation and Entrepreneurial Excellence in Higher Education Institutes» та за ініціативи ГО "Школа енергоефективності".

Захід організований в рамках реалізації проєкту AccEnt: Прискорення інноваційної діяльності та підприємницької майстерності у закладах вищої освіти.

хакатон