Із робочим візитом до Луцького національного технічного університету завітали голова Волинської обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Погуляйко разом із першим заступником Сергієм Мовенко. Зустріла гостей та провела оглядову екскурсію місцями реконструкції університету ректор ЛНТУ Ірина Вахович.

фото

Так, чиновники відвідали приміщення корпусу Б, де саме в цей час відбуваються реконструкції у холах та аудиторіях першого і другого поверхів, а також оцінили уже завершені роботи на третьому поверсі приміщення, де створено сучасний простір для проведення навчальних занять, тренінгів, мистецьких заходів та інтерактивів для студентства та викладачів «ART-TECH».

Зазначимо, що реконструкція першого поверху корпусу Б Луцького національного технічного університету передбачає створення ветеранського хабу «LNTU Veteran Hub», що відбуватиметься у межах реалізації проекту, який з 2022 року реалізується за кошти ЛНТУ та обласного бюджету. Організація Центру ветеранського розвитку «LNTU Veteran Hub» на базі ЛНТУ дозволить налагодити координацію, методичне забезпечення та організацію програм, спрямованих на соціальну адаптацію і сприяння працевлаштуванню військовослужбовців, ветеранів і ветеранок війни та членів їхніх сімей, сімей загиблих. Також будуть організовані короткострокові курси науково-професійної перепідготовки та заходи з соціально-психологічної адаптації для зазначених категорій осіб. В університеті працює Центр медіації та психології, навчальний центр «Volyn Business Hub» університету має досвід з організації та проведення тренінгових курсів різнопланового спрямування для різних категорій слухачів. Крім того, проектом передбачене облаштування укриття та встановлення ліфта для забезпечення безбар’єрності. В університеті розвинута спортивна інфраструктура, що створить додаткові можливості реабілітації ветеранів.

фото

Луцький національний технічний університет висловлює вдячність та повагу Волинській обласній військовій адміністрації за злагоджені дії, що вселяють впевненість у безпеці області в умовах військового стану.