У Луцькому національному технічному університеті відбулася Міжнародна науково-практична конференція "Перспективи розвитку індустрії туризму та гостинності в Україні та світі", яка зібрала провідних експертів, науковців та представників влади для обговорення актуальних питань галузі туризму в умовах війни та післявоєнного відновлення. Модератором заходу виступила завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Людмила Матвійчук.

конференціяконференціяконференція

Участь в конференції взяли понад 100 учасників з різних куточків України, а також партнери з Німеччини.

конференціяконференціяконференціяконференціяконференція

Ірина Вахович, ректор ЛНТУ, привітала учасників: "Я неймовірно рада бачити вас усіх у стінах Луцького національного технічного університету. Незалежно від зовнішніх обставин, ми розвиваємося і модернізуємося. Сподіваюся, що сьогоднішній захід надихне вас на нові напрямки розвитку. Головне – не зупинятися, навіть якщо немає можливості чи натхнення, його потрібно шукати або створювати. Крок за кроком, і все обов’язково вийде!".

конференція

Проректор ЛНТУ Надія Ковальчук побажала учасникам конференції натхнення і зазначила: "Кожна ідея, народжена в таких дискусіях, має потенціал стати поштовхом до нових наукових та практичних досягнень у галузі туризму".

конференціяконференція

Проректор з НПР та досліджень ЛНТУ Олена Лютак додала: "Бажаю плідних дискусій та нових наукових відкриттів. Наші корифеї у сфері туризму, присутні сьогодні тут, поділяться своїми знаннями, і це надихне здобувачів на розвиток. Туризм – це важлива складова конкурентоспроможності та майбутнього України."

конференціяконференція

Вячеслав Рубльов, народний депутат України, також відзначив важливість тематики конференції: "Дуже приємно бачити тут стільки учасників. На базі ЛНТУ завжди проходять яскраві та значущі заходи, які не лише цікаві, але й мають наукове завершення. Хоча в умовах війни говорити про туризм важко, ми повинні продовжувати демонструвати наші традиції, історію та принади, особливо для країн ЄС, які нам зараз дуже допомагають. Вірю, що ваші знання наблизять нас до перемоги!".

конференціяконференціяконференція

Учасники – провідні науковці, представники влади та бізнесу з України та міжнародних інституцій – ділилися досвідом та найкращими практиками розвитку туризму в складних умовах. Основна увага приділялася ролі туризму як одного з ключових інструментів для економічного відновлення України після війни та його значенню у зміцненні міжнародної співпраці і конкурентоспроможності країни.

Конференція мала на меті знайти нові підходи та стратегії для відродження і розвитку туристичної галузі, обговорити шляхи адаптації до сучасних викликів і зберегти туристичну привабливість країни, особливо для європейських партнерів, які активно підтримують Україну.

конференціяконференціяконференція

Партнерами конференції стали: Міністерство освіти і науки України, Черкаський державний технологічний університет, Мукачівський державний університет, Вища технічна школа Східна Вестфалія-Ліппе (Німеччина), Краківський політехнічний університет (Польща), Університет Вітовта Великого (Литва), Політехнічний інститут Браганси (Португалія) та Болгарський міжнародний університетський коледж (Болгарія).

конференція

Під час конференції панувала тепла й дружня атмосфера, яка сприяла плідним обговоренням та обміну досвідом. На згадку про захід завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи ЧДТУ Лариса Чепурда, подарувала університету панно, вишите вручну. Цей символічний подарунок підкреслив важливість культурних традицій та їхнього зв'язку з індустрією туризму і гостинності, яка в складні часи війни стає одним із провідних інструментів збереження національної спадщини.

конференціяконференціяконференціяконференція

Конференція стала важливим кроком у розвитку наукового співробітництва між українськими та міжнародними експертами в галузі туризму та гостинності. В обговореннях учасники наголосили на важливості розвитку цієї сфери як інструмента післявоєнного відновлення економіки України. Представники різних країн поділилися досвідом і найкращими практиками, які можна впровадити в український контекст для підвищення конкурентоспроможності та привабливості країни як туристичного центру.

Цей захід підкреслив важливість спільної роботи науковців, представників влади та бізнесу для відновлення та розвитку індустрії туризму як одного з ключових факторів сталого розвитку країни.

конференціяконференціяконференціяконференціяконференція