В ЛНТУ тривають вибори деканів

У Луцькому національному технічному університеті відбуваються вибори деканів. Триватимуть вони впродовж тижня, тож колективи факультетів, шляхом таємного голосування, мають можливість здійснити своє волевиявлення.

Така процедура зумовлена змінами у відповідному положенні, яке затвердила вчена рада університету. Так, у зв’язку з структурними змінами, кадрові перестановки відбулися на більшості факультетів, таким чином, досі очільники факультетів були призначені на посади виконувачів обовязків.

Нове положення регламентує порядок призначення і звільнення деканів факультетів Луцького НТУ і нині відбуваються збори колективів факультетів. З них є делеговані особи для участі у виборах. Це, зокрема, науково-педагогічні працівники, інші працівники та студентство.

Процедура передбачає обрання голови зборів, секретаря та лічильної комісії. Після чого, присутні заслуховують звіт в.о.декана та програму розвитку факультету на наступні 5 років. Згодом колективи факультетів, за допомогою таємного голосування, обирають деканів із запропонованих ректором кандидатур.

На разі, такі вибори уже відбулися на факультетах цифрових освітніх технологій і комп’ютерних та інформаційних технологій, де більшістю голосів були підтримані кандидатури чинних в.о.деканів Галини Герасимчук та Інни Кондіус.

Ілона Карпюк, відділ іміджу та промоції