Луцький національний технічний університет та Волинський краєзнавчий музей офіційно підписали меморандум про співпрацю, що сприятиме зміцненню інтеграції між наукою, освітою та практикою.

меморандум

Основною метою угоди є забезпечення роботою молодих фахівців — випускників університету, а також взаємна користь від поєднання наукового потенціалу ЛНТУ з практичним досвідом музейної роботи.

меморандум

Сторони домовилися про організацію спільних заходів, участь у наукових проектах і програмах, розвиток та використання сучасних інформаційних технологій. Меморандум також передбачає співробітництво у забезпеченні музею висококваліфікованими кадрами з числа випускників університету, які здатні працювати на рівні міжнародних стандартів і розвивати конкурентоспроможність установи.

меморандум

Ця співпраця має на меті не тільки покращення наукових досліджень і підготовки фахівців, але й задоволення потреб як університету, так і музею, створюючи нові можливості для студентів та підвищуючи їх професійний рівень.