У Луцькому національному технічному університеті відбулося підписання Меморандуму про співпрацю з громадською організацією «Луцька міська організація спілки воїнів АТО Волині».

меморандуммеморандум

Метою цього Меморандуму є консолідація зусиль обох сторін для забезпечення гарантій державного захисту, конституційних прав, свобод і законних інтересів громадян. Особливий акцент буде зроблено на професійній інтеграції та реінтеграції осіб, які звільняються або звільнені з військової служби. Це стосується ветеранів та ветеранок війни, осіб із особливими заслугами перед Батьківщиною, а також членів їхніх сімей, включаючи сім'ї загиблих (померлих) ветеранів війни та Захисників і Захисниць України. Основна мета – сприяння їх адаптації до умов цивільного життя.

меморандум

У рамках Меморандуму сторони домовилися створити на базі Луцького національного технічного університету ветеранський простір, який стане осередком підтримки та розвитку для всіх зазначених категорій громадян.

Ця ініціатива підкреслює важливість співпраці між освітніми та громадськими організаціями задля вирішення актуальних соціальних питань і зміцнення суспільства.

меморандуммеморандум