Сьогодні, 25 червня, відбулося чергове засідання Вченої ради Луцького національного технічного університету.

вчена радавчена рада

Захід розпочався з урочистого нагородження науковців університету подяками Міністерства науки та освіти України за сумлінну працю та значний внесок у розвиток науки. Подяки вручила особисто ректор університету Ірина Вахович, вона привітала колектив, подякувала за самовіддану працю, високий рівень наукових досягнень, відзначила їхні професійні досягнення та висококваліфіковану підготовку затребуваних ринком спеціалістів.

вчена радавчена радавчена радавчена радавчена рада

Згодом засідання продовжилося розглядом низки важливих робочих питань:

• Обрання на посади науково-педагогічних працівників. Члени ради обговорили кандидатури та прийняли відповідні рішення щодо призначень.
  • Затверджено графік на наступний навчальний рік з урахуванням оптимізації навчального процесу.
  • Вчена рада розглянула умови вступу 2024, спрямовані на залучення талановитих абітурієнтів.
  • Результати акредитації освітніх програм 2023-2024 рр. Було підведено підсумки акредитації, проаналізовано сильні сторони та визначено напрями для подальшого вдосконалення.
вчена радавчена радавчена рада

Учасники засідання також обговорили хід реалізації освітніх програм. Начальник відділу забезпечення якості освіти Олена Кузьмак представила звіти про досягнуті результати та плани, які вже частково втілені і очікують на завершення найближчим часом. Розвиток партнерства університету. Було підведено підсумки щодо ключових показників ефективності у розвитку співпраці з іншими навчальними закладами та науковими установами.

вчена радавчена радавчена рада

Завершуючи засідання, проректор з НПР та досліджень Олена Лютак підвела підсумки за ключовими показниками ефективності наукової діяльності університету, акцентуючи увагу на важливості подальшого розвитку наукового потенціалу ЛНТУ.

Вчена рада ЛНТУ завжди працює на забезпечення високих стандартів освіти та наукової діяльності, постійно вдосконалюючи умови для професійного зростання та розвитку своїх співробітників!