В Луцькому НТУ – черговий тренінг від ІТ-кластеру

19 травня 2015 року на факультеті бізнесу Луцького НТУ відбувся майстер-клас на тему «Загальна підготовка. Власний бренд». Захід відбувся у рамках проекту IT-WorkUp Луцького ІТ-кластеру спільно з Волинським центром зайнятості.

Під час майстер-класу фахівець Ярослава Скрупник розповіла про те, як найкраще зарекомендувати себе роботодавцю. За допомогою такого каналу донесення інформації як соціальні мережі про особистість багато інформації може дізнатись як будь-який охочий, так і потенційний роботодавець. Дізналися студенти і про роль такого процесу як нетворкінг (англ. networking), що включає в себе знайомства з різноманітними людьми на зустрічах, конференціях, адже за допомогою кола друзів і знайомих максимально швидко і ефективно вирішувати складні життєві завдання і бізнес-питання. Ще один ефективний засіб, як зазначила фахівець – це створення власного сайту або ж ведення блогу.

Тренінг був цікавим, адже кожен дізнався як здійснити піар самого себе на ринку праці.

Наталія Дроздовська,
студентка групи МК-31